E2266CS0C1
DigiKey raktári szám
1452-E2266CS0C1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E2266CS0C1
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fekete, fehér TFT - elektronikus papír kijelző (EPD) 2,66" (67,56mm) 296 x 152
Kategória
Képernyőátló
2,66" (67,56mm)
Gyártó
Pervasive Displays
Kijelző mérete
60,09mm Sz. x 30,70mm M.