E2213CS091
DigiKey raktári szám
E2213CS091-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E2213CS091
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.13"
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fényvisszaverő fekete TFT - elektronikus papír kijelző (EPD) SPI 2,13" (54,10mm) 212 x 104
Kategória
Háttérvilágítás
Háttérvilágítás nélkül
Gyártó
Pervasive Displays
Felbontás
212 x 104
Csomagolás
Doboz
Interfész
SPI
Alkatrész státusza
Elavult
Színskála
fekete
Kijelző típusa
TFT - elektronikus papír kijelző (EPD)
Háttérszín
fehér
Kijelzési mód
fényvisszaverő
Pontok közötti távolság
0,23mm Sz. x 0,23mm M.
Képernyőátló
2,13" (54,10mm)
Alap típusszám
Kijelző mérete
48,55mm Sz. x 23,71mm M.