E2154JS0C1
DigiKey raktári szám
1452-E2154JS0C1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E2154JS0C1
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fekete, piros, fehér TFT - elektronikus papír kijelző (EPD) 1,54" (39,12mm) 152 x 152
Kategória
Képernyőátló
1,54" (39,12mm)
Gyártó
Pervasive Displays
Kijelző mérete
27,51mm Sz. x 27,51mm M.