E2144CS021
DigiKey raktári szám
E2144CS021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E2144CS021
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 1.44"
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fényvisszaverő fekete TFT - elektronikus papír kijelző (EPD) SPI 1,44" (36,57mm) 128 x 96
Kategória
Háttérvilágítás
Háttérvilágítás nélkül
Gyártó
Pervasive Displays
Felbontás
128 x 96
Csomagolás
Doboz
Interfész
SPI
Alkatrész státusza
Elavult
Színskála
fekete
Kijelző típusa
TFT - elektronikus papír kijelző (EPD)
Háttérszín
fehér
Kijelzési mód
fényvisszaverő
Pontok közötti távolság
0,23mm Sz. x 0,23mm M.
Képernyőátló
1,44" (36,57mm)
Alap típusszám
Kijelző mérete
29,31mm Sz. x 21,98mm M.