OQT400-R200-2EP-IO
DigiKey raktári szám
2046-OQT400-R200-2EP-IO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OQT400-R200-2EP-IO
Leírás
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Háromszögelés Optikai érzékelő push-pull
Kategória
Kimeneti polaritás
push-pull
Gyártó
Pepperl+Fuchs, Inc.
Fényforrás
Piros LED
Csomagolás
Doboz
Csatlakozás módja
kábel
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP67, IP69, IP69K
Érzékelési mód
Háromszögelés
Kábel hossza
78,74" (2m)
Érzékelési távolság
1.575" ~ 15.748" (40mm ~ 400mm)
Potenciométer típusa
rögzített
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 60°C