OMD8000-R300-IEP-V1-L
DigiKey raktári szám
2046-OMD8000-R300-IEP-V1-L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OMD8000-R300-IEP-V1-L
Leírás
SENSOR OPT 10-30CM ANALOG
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Optikai érzékelő 1,18" ~ 314,96" (3 ~ 800cm) Kimenet
Kategória
Kimenet típusa
Analog, Push-Pull
Gyártó
Pepperl+Fuchs, Inc.
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Üzemi áram
80 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 55°C
Érzékelési távolság
1,18" ~ 314,96" (3 ~ 800cm)