Ehhez nincs kép: NRN30-30GS50-E2-IO-V1
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NRN30-30GS50-E2-IO-V1
DigiKey raktári szám
2046-NRN30-30GS50-E2-IO-V1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRN30-30GS50-E2-IO-V1
Leírás
INDUCTIVE DC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
induktív Közelségérzékelő 1,181" (30mm) IP67 Henger, menetes - M30
Kategória
Test anyaga
Rozsdamentes acél
Gyártó
Pepperl+Fuchs, Inc.
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Érzékelő típusa
induktív
Védettség
IP67
Érzékelési távolság
1,181" (30mm)