NMB8-30GM65-E2-NFE-V1
DigiKey raktári szám
2046-NMB8-30GM65-E2-NFE-V1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NMB8-30GM65-E2-NFE-V1
Leírás
INDUCTIVE DC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
induktív Közelségérzékelő 0,315" (8mm) IP67, IP68, IP69K Henger, menetes - M30
Kategória
Test anyaga
Rozsdamentes acél
Gyártó
Pepperl+Fuchs, Inc.
Tápfeszültség
10V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érzékelő típusa
induktív
Védettség
IP67, IP68, IP69K
Érzékelési távolság
0,315" (8mm)