OC25SC65-04 bottom
OC25SC65-04
DigiKey raktári szám
OC25SC65-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OC25SC65-04
Leírás
SPEAKER 3.2OHM 25W TOP PT 89.2DB
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.2 Ohms Magas hangú hangszóró Hangszóró 25 W 1.3 kHz ~ 20 kHz fent Kerek
Kategória
Hatásfok (mért)
1W/1M
Gyártó
Peerless by Tymphany
Hatásfok (módszer)
Half Space Sensitivity
Sorozat
Névleges teljesítmény
25 W
Csomagolás
Ömlesztve
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
Kerek
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
ruha
Típus
Magas hangú hangszóró
Mágnes anyaga
Nd
Frekvenciatartomány
1.3 kHz ~ 20 kHz
Végződtetés
Forrszem(ek)
Saját rezonanciafrekvencia
1382,22Hz
Méretek
1,280" átmérő (32,50mm)
Impedancia
3.2 Ohms
Max. magasság (beültetve)
1,004" (25,50mm)