PE3VNA1804-48
DigiKey raktári szám
6099-PE3VNA1804-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE3VNA1804-48
Leírás
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4'
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel N típus - N típus VNA 48,0" (1,2m) 4,0'
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Pasternack
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Hossz
48,0" (1,2m) 4,0'
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel típusa
VNA
Kialakítás
N típus - N típus
Kábel impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
N típusú aljzat
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. érintkező típusa
anya
Összesített impedancia
50 Ohms
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Max. frekvencia
18 GHz
2. csatlakozó
N típusú dugó
Üzemi hőmérséklet
125°C