PE3C2211-36
DigiKey raktári szám
6099-PE3C2211-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE3C2211-36
Leírás
N MALE TO TNC MALE LOW LOSS CABL
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel N típus - TNC LMR 240UF 36,00" (914,40mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Pasternack
Hossz
36,00" (914,40mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
LMR 240UF
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
N típus - TNC
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
N típusú dugó
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
apa
Max. frekvencia
6 GHz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Szín
fekete
2. csatlakozó
TNC dugó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C