PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panjit International Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 6.2 V 1 W ±5% Felületszerelt SOD-123FL
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOD-123FL
PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE ZENER 6.2V 1W SOD123FL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 2 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
1 W
Gyártói tokozás
SOD-123FL
Max. impedancia (Zzt)
3 Ohms