PJSD24TS-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-PJSD24TS-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-PJSD24TS-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-PJSD24TS-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PJSD24TS-AU_R1_000A1
Leírás
TVS DIODE 24VWM 32VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32V bilincs 3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PJSD24TS-AU_R1_000A1 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
120W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
25pF / 1MHz (max.)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
32V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3A (8/20µs)