MB2H60AL-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-MB2H60AL-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-MB2H60AL-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-MB2H60AL-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MB2H60AL-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 2A Felületszerelt SOD-123FL
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MB2H60AL-AU_R1_000A1 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 60 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
100pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
2A
Gyártói tokozás
SOD-123FL
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 2 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)