BZX84B9V1-AU_R1_000A1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panjit International Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 9.1 V 410 mW ±1,98% Felületszerelt SOT-23
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84B9V1-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-BZX84B9V1-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-BZX84B9V1-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-BZX84B9V1-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B9V1-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 410MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 6 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±1,98%
Tokozás
Max. teljesítmény
410 mW
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms