BZX84B2V7-AU_R1_000A1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panjit International Inc.
Raktáron: 365
Adatlap
Zener dióda 2.7 V 410 mW ±2,04% Felületszerelt SOT-23
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84B2V7-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-BZX84B2V7-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B2V7-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE ZENER 2.7V 410MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2,04%
Tokozás
Max. teljesítmény
410 mW
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms