BZT52-C18S-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-BZT52-C18S-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-BZT52-C18S-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-BZT52-C18S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52-C18S-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 14 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
200 mW
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. impedancia (Zzt)
50 Ohms