BZT52-B5V1-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-BZT52-B5V1-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-BZT52-B5V1-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-BZT52-B5V1-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52-B5V1-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 410MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.1 V 410 mW ±1,96% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 800 mV
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±1,96%
Tokozás
Max. teljesítmény
410 mW
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms