BZT52-B12S-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZT52-B12S-AU_R1_000A1 |
Leírás | DIODE ZENER 12V 200MW SOD323 |
Gyártói standard átfutási idő | 9 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 12 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Visszáram Ur-nél 100 nA @ 9 V |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q101 |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±2% | Tokozás |
Max. teljesítmény 200 mW | Gyártói tokozás SOD-323 |
Max. impedancia (Zzt) 20 Ohms | Alap típusszám |