ST130-100-30BK
DigiKey raktári szám
298-ST130-100-30BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ST130-100-30BK
Leírás
TAPE ELECTRICAL BLACK 1"X10YDS
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Elektromos Szalag akril Ragasztóanyag fekete 1,00" (25,40mm) X 30' (9,1m) 10yard
Kategória
Szélesség
1,00" (25,40mm)
Gyártó
Panduit Corp
Hossz
30' (9,1m) 10yard
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Használat
Elektromosan szigetelő, szigetelés
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérséklettartomány
194°F (90°C) max.
Szalag típusa
Elektromos
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Ragasztóanyag
akril
Szavatossági idő
36 hónap
Hátlap, hordozó
Etilén-propilén gumi
Tárolási / hűtési hőmérséklet
41°F ~ 95°F (5°C ~ 35°C)
Vastagság
0,0300" (30,0 mil, 0,762mm)