S100X225VATY
DigiKey raktári szám
298-18703-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S100X225VATY
Leírás
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolódó alkatrészek
TDP43MY asztali hőnyomtató
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 93°C
Címke típusa
Önlamináló
Alap típusszám
Címke mérete
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)