S100X125VA1Y
DigiKey raktári szám
298-18688-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S100X125VA1Y
Leírás
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.25" WHT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)
Kategória
Szín
fehér
Gyártó
Panduit Corp
Anyag
PVC
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolódó alkatrészek
TDP43MY asztali hőnyomtató
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 93°C
Címke típusa
Önlamináló
Alap típusszám
Címke mérete
1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)