S050X150YAJ
DigiKey raktári szám
298-10676-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S050X150YAJ
Leírás
LABEL SELF LAMINATING WHT 78/SHT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)
Kategória
Szín
fehér
Gyártó
Panduit Corp
Anyag
Poliészter
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolódó alkatrészek
Lézer- és tintasugaras nyomtatók
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-54°C ~ 107°C
Címke típusa
Önlamináló
Alap típusszám
Címke mérete
0,50" x 1,50" (12,7mm x 38,1mm)