PW75FR-CY
DigiKey raktári szám
PW75FR-CY-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PW75FR-CY
Leírás
SLIT WRAP 3/4" X 100' NATURAL
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hasított burkolat X 100' (30,48m) natúr
Kategória
Anyag
Polietilén (PE)
Gyártó
Panduit Corp
Szín
natúr
Sorozat
Hossz
100' (30,48m)
Csomagolás
Ömlesztve
Falvastagság
0,035" (0,89mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Típus
Hasított burkolat
Hővédelem
lángálló
Típusjellemzők
Hasított vezetékköteg
Kopás elleni védelem
kopásálló
Belső átmérő, összehúzódva
0,750" (19,05mm)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Belső átmérő, kitágulva
0,810" (20,57mm)