PLT2.5S-C6120 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panduit Corp
Raktáron: 2 000
Adatlap
standard, zárható fekete 2,50" (63,50mm) 0,190" (4,83mm) 50font (22,68kg)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PLT2.5S-C6120
DigiKey raktári szám
298-PLT2.5S-C6120-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT2.5S-C6120
Leírás
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 9.80"
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Szélesség
0,190" (4,83mm)
Gyártó
Panduit Corp
Hossz (tényleges)
0,817' (249,02mm, 9,80")
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Szakítószilárdság
50font (22,68kg)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
vegyszerálló, UV-álló
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Anyag
Poliamid (PA6/12), nejlon 6/12
Hossz (hozzávetőleges)
9,75"
Szín
fekete
Köteg átmérője
2,50" (63,50mm)