MLTFC2H-LP316
DigiKey raktári szám
298-10131-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLTFC2H-LP316
Leírás
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 7.90"
Részletes leírás
standard, zárható fekete 2,00" (50,80mm) 0,310" (7,87mm) 250font (113,40kg)
Kategória
Szélesség
0,310" (7,87mm)
Hossz (tényleges)
0,658' (200,66mm, 7,90")
Csomagolás
Tasak
Anyag
Rozsdamentes acél 316, Poliészter bevonatú
Hossz (hozzávetőleges)
8"
Köteg átmérője
2,00" (50,80mm)