MLTC8H-LP316
DigiKey raktári szám
298-13219-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLTC8H-LP316
Leírás
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 2.233'
Részletes leírás
standard, zárható fekete 8,00" (203,20mm) 0,310" (7,87mm) 250font (113,40kg)
Kategória
Szélesség
0,310" (7,87mm)
Hossz (tényleges)
2,233' (680,72mm)
Anyag
Rozsdamentes acél 316, Nejlonbevonatú
Hossz (hozzávetőleges)
26,75"
Köteg átmérője
8,00" (203,20mm)