MLTC4H-LP316
DigiKey raktári szám
298-9971-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLTC4H-LP316
Leírás
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 1.192'
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
standard, zárható fekete 4,00" (101,60mm) 0,310" (7,87mm) 250font (113,40kg)
Kategória
Szélesség
0,310" (7,87mm)
Gyártó
Panduit Corp
Hossz (tényleges)
1,192' (363,22mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Szakítószilárdság
250font (113,40kg)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
korrózióálló, UV-álló
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Anyag
Rozsdamentes acél 316, Nejlonbevonatú
Hossz (hozzávetőleges)
14,25"
Szín
fekete
Köteg átmérője
4,00" (101,60mm)