MLTC10H-LP316
DigiKey raktári szám
298-13217-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLTC10H-LP316
Leírás
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 2.750'
Részletes leírás
standard, zárható fekete 10,00" (254,00mm) 0,310" (7,87mm) 250font (113,40kg)
Kategória
Szélesség
0,310" (7,87mm)
Hossz (tényleges)
2,750' (838,20mm)
Szakítószilárdság
250font (113,40kg)
Tulajdonságok
korrózióálló, UV-álló
Anyag
Rozsdamentes acél 316, Nejlonbevonatú
Hossz (hozzávetőleges)
33"
Szín
fekete
Köteg átmérője
10,00" (254,00mm)