MLT2.7H-LP
DigiKey raktári szám
298-14945-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLT2.7H-LP
Leírás
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 10.20"
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
standard, zárható ezüst 2,70" (68,60mm) 0,310" (7,87mm) 450font (204,12kg)
Kategória
Szélesség
0,310" (7,87mm)
Gyártó
Panduit Corp
Hossz (tényleges)
0,850' (259,08mm, 10,20")
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Szakítószilárdság
450font (204,12kg)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
UV-álló
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Anyag
Rozsdamentes acél 304
Hossz (hozzávetőleges)
10,25"
Szín
ezüst
Köteg átmérője
2,70" (68,60mm)