LCMA25-6-C
DigiKey raktári szám
298-19918-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCMA25-6-C
Leírás
CONN TERM RECT RING 25MM #M6
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szemes sarus csatlakozó M6 tőcsavar Egyenes peremű, Cső alakú (akkumulátorfülek) 25mm² krimpelés
Kategória
Hossz (összesen)
1,457" (37,00mm)
Gyártó
Panduit Corp
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Végződtetés
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret
25mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés
Nem szigetelt
Csatlakozó típusa
Egyenes peremű, Cső alakú (akkumulátorfülek)
Érintkező anyaga
vörösréz
Csavar / érintkező mérete
M6 tőcsavar
Érintkező bevonata
ón
Vastagság
0,063" (1,60mm)
Alap típusszám
Villák közötti távolság (külső)
0,551" (14,00mm)