HSTTK75-48-5 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
3M
Raktáron: 0
Adatlap
3M
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Raktáron: 3
TE Connectivity
hőre zsugorodó csővezeték, Félig merev 0,750" (19,05mm) 2-1 átlátszó 4,00' (1,22m)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HSTTK75-48-5
DigiKey raktári szám
298-19797-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSTTK75-48-5
Leírás
HEATSHRINK 3/4" X 4' CLEAR
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,017" (0,43mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
kopásálló, vegyszerálló, lángálló, hőálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
135°C
Zsugorodási arány
Szavatossági idő
60 hónap
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,750" (19,05mm)
Alap típusszám
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,375" (9,53mm)