HSTT75-48-5-3
DigiKey raktári szám
298-19787-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSTT75-48-5-3
Leírás
HEATSHRINK 3/4" X 4' ORANGE
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,750" (19,05mm) 2-1 narancssárga 4,00' (1,22m)
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,030" (0,76mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
lángálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
90°C
Zsugorodási arány
Szavatossági idő
60 hónap
Hossz
4,00' (1,22m)
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,750" (19,05mm)
Alap típusszám
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,375" (9,53mm)