H100X034H2T
DigiKey raktári szám
298-18409-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
H100X034H2T
Leírás
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.34" YLW
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga hőre zsugorodó címke 1,00" x 0,34" (25,4mm x 8,6mm)
Kategória
Anyag
Poliolefin
Gyártó
Panduit Corp
Kapcsolódó alkatrészek
Hőnyomtató
Csomagolás
Ömlesztve
Szavatossági idő
48 hónap
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Címke típusa
hőre zsugorodó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Címke mérete
1,00" x 0,34" (25,4mm x 8,6mm)