FSD91-27-Q
DigiKey raktári szám
298-14512-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSD91-27-Q
Leírás
CONN FERRULE DIN 250 MCM BLUE
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék Érvéghüvely csatlakozó DIN 250MCM (120,00mm²) Egyvezetékes
Kategória
Kialakítás
DIN
Gyártó
Panduit Corp
Méret
250MCM (120,00mm²)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz (összesen)
48,00mm
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező hossza
27,00mm