FSD82-12-C
DigiKey raktári szám
298-10290-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSD82-12-C
Leírás
CONN FERRULE DIN 10AWG YELLOW
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga Érvéghüvely csatlakozó DIN 10AWG (6,00mm²) Egyvezetékes
Kategória
Kialakítás
DIN
Gyártó
Panduit Corp
Méret
10AWG (6,00mm²)
Sorozat
Hossz (összesen)
20,00mm
Csomagolás
Tasak
Érintkező hossza
12,00mm