FSD78-10-D
DigiKey raktári szám
298-10039-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSD78-10-D
Leírás
CONN FERRULE DIN 16AWG BLACK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete Érvéghüvely csatlakozó DIN 16AWG (1,50mm²) Egyvezetékes
Kategória
Kialakítás
DIN
Gyártó
Panduit Corp
Méret
16AWG (1,50mm²)
Sorozat
Hossz (összesen)
16,50mm
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza
10,00mm