EDV18-250FIB-Q
DigiKey raktári szám
298-16706-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDV18-250FIB-Q
Leírás
STRONGHOLD FEMALE DISCONNECT, VI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó anya 18-22AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
Panduit Corp
Vezetékméret
18-22AWG
Sorozat
Szigetelés
Teljesen szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Tompaillesztett
Csatlakozó típusa
standard
Szín
piros
Típus
anya
Érintkező anyaga
sárgaréz
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Érintkező bevonata
ón
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Szigetelés átmérője
0,145" (3,68mm)
Nyelv hossza
0,300" (7,62mm)
Alap típusszám
Hossz (összesen)
0,870" (22,10mm)