C150X075YJT
DigiKey raktári szám
298-18168-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C150X075YJT
Leírás
LABEL THERMAL TRANSFER ADH
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Stancolt Poliészter (PET) fehér
Kategória
Háttérszín
fehér
Gyártó
Panduit Corp
Hossz
1,500" (38,10mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szélesség
0,750" (19,05mm)