ABM112-A-C
Cable Accessories Overview
ABM112-A-C
DigiKey raktári szám
298-1268-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM112-A-C
Leírás
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE WHT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Négyes nyílás - párosított szalag Kábelkötegelő tartó fehér ragasztós, Csavar, #6 (M3)
Kategória
Méretek
1,12" H. x 1,12" Sz. x 0,16" M. (28,4mm x 28,4mm x 4,2mm)