ABM100-AT-C0
DigiKey raktári szám
298-10386-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM100-AT-C0
Leírás
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE BLK
Részletes leírás
Négyes nyílás - párosított szalag Kábelkötegelő tartó fekete ragasztós, Csavar, #6 (M3)
EDA / CAD modellek
ABM100-AT-C0 modellek
Kategória
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,20" M. (25,4mm x 25,4mm x 5,1mm)