ABM100-A-C
ABM100-A-C
Cable Accessories Overview
ABM100-A-C
DigiKey raktári szám
298-1118-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM100-A-C
Leírás
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE WHT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Négyes nyílás - párosított szalag Kábelkötegelő tartó fehér ragasztós, Csavar, #6 (M3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM100-A-C modellek
Kategória
Kapcsolódó alkatrészek
M, I, S kötegelők
Gyártó
Panduit Corp
Anyag
nejlon
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő
36 hónap
Típus
Négyes nyílás - párosított szalag
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Rögzítés módja
ragasztós, Csavar, #6 (M3)
Alap típusszám
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,20" M. (25,4mm x 25,4mm x 5,1mm)