TX2SA-12V
DigiKey raktári szám
255-1035-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX2SA-12V
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
telekommunikáció relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TX2SA-12V modellek
Kategória
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Gyártó
Panasonic Electric Works
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
4 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
4 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag), Arany (Au)
Névleges áram
2 A
Tanúsítvány
BSI, cURus
Kapcsolási feszültség
220VDC - max.
Relé típusa
telekommunikáció
Max. kapcsolt teljesítmény
60W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA