TX2SA-12V-Z
DigiKey raktári szám
255-TX2SA-12V-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
255-TX2SA-12V-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
255-TX2SA-12V-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX2SA-12V-Z
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
telekommunikáció relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
Kategória
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Gyártó
Panasonic Electric Works
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
4 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
4 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag), Arany (Au)
Névleges áram
2 A
Tanúsítvány
BSI, cURus
Kapcsolási feszültség
220VDC - max.
Relé típusa
telekommunikáció
Max. kapcsolt teljesítmény
60W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA