TQ2SA-L-24V
DigiKey raktári szám
255-1774-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TQ2SA-L-24V
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 500MA 24V
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TQ2SA-L-24V modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelődő, Egytekercses
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tekercs feszültsége
24VDC
Tanúsítvány
cURus
Névleges áram
500 mA
Kapcsolási feszültség
125VAC, 220VDC - max.
Tekercs ellenállása
5.76 kOhms
Max. kapcsolt teljesítmény
250VA, 440W
Alap típusszám
Tekercsáram
4.2 mA