TQ2SA-12V
DigiKey raktári szám
255-1011-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TQ2SA-12V
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 500MA 12V
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
telekommunikáció relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TQ2SA-12V modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyártó
Panasonic Electric Works
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
4 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
4 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi), Arany (Au)
Névleges áram
500 mA
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
125VAC, 220VDC - max.
Relé típusa
telekommunikáció
Max. kapcsolt teljesítmény
250VA, 440W
Tekercs ellenállása
1.03 kOhms
Tekercsáram
11.7 mA