TQ2-L2-12V
DigiKey raktári szám
255-1008-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TQ2-L2-12V
Leírás
RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Gyártói standard átfutási idő
48 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
telekommunikáció relé DPDT (2 Form C) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TQ2-L2-12V modellek
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelődő, kéttekercses
Gyártó
Panasonic Electric Works
Végződtetés módja
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási idő
3 ms
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási idő
3 ms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Tekercs feszültsége
12VDC
Érintkező anyaga
Ezüst (Ag), Arany (Au)
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Tanúsítvány
CSA, UR
Névleges áram
1 A
Relé típusa
telekommunikáció
Kapcsolási feszültség
125VAC, 110VDC - max.
Tekercs ellenállása
720 Ohms
Max. kapcsolt teljesítmény
125VA, 110W
Alap típusszám
Tekercsáram
16.7 mA