JQ1AP-B-12V elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 4 443
Adatlap
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
JQ1AP-B-12V
DigiKey raktári szám
JQ1AP-B-12V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JQ1AP-B-12V
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Tekercs szigetelése
B osztály
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9,6VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
0,6VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Bekapcsolási idő
5 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
2 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
10 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UR, VDE
Kapcsolási feszültség
250VAC, 110VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
2500VA, 1100W
Tekercs ellenállása
720 Ohms
Tekercsáram
16.7 mA