HE1AN-W-DC12V-Y6
DigiKey raktári szám
255-5246-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HE1AN-W-DC12V-Y6
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 90A 12V
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HE1AN-W-DC12V-Y6 modellek
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 55°C
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
90 A
Tanúsítvány
CSA, cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
490VAC, 48VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
44100VA, 4320W
Tekercs ellenállása
75 Ohms
Tekercsáram
160 mA