EXC-24CK350U
DigiKey raktári szám
10-EXC-24CK350UTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
10-EXC-24CK350UCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EXC-24CK350UDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXC-24CK350U
Leírás
CMC 160MA 2LN 35 OHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 35 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
160mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Impedancia / frekvencia
35 Ohms @ 100 MHz